تبلیغات
هادی - چند سئوال

هادی

پنجشنبه 1 بهمن 1388

چند سئوال

نویسنده: کیوان شیریان   

 

 دراین قسمت توجه دوستان عزیز را به چند سئوال جلب می کنم
1 – آیا اهداف انقلاب اسلامی تغییر کرده است؟  عمده ترین شعار مردم و خواست امام ) بوده است.  (استقلال ، آزادی ،جمهوری اسلامی )
2- آیا ماهیت دشمنان انقلاب اسلامی تغییر کرده است و دیگر امریکا و متحدان اروپایی او چشم طمع به این مملکت را ندارند؟ البته طی سی سال گذشته و خصوصا دراین چند ماه بعد از انتخابات اوج دخالت و دشمنی غریبان را همه شاهد بودیم.
3 – آیا بعضی از یاران اولیه انقلاب دچار استحاله فکری و فرهنگی شده و مسیر خود را انقلاب و امام و مردم جدا کرده اند؟ احتمال استحاله فکری و تغییر اشخاص وجود دارد. علت هم می توانند رفاه زدگی، زندگی اشرافی و غرق شدن در لذت دنیا و بی خبری از توده های مردم ،دست کم گرفتن دشمن، فریب خوردن از دشمن، جابجا کردن عمدی یا سهوی دوست و دشمن، سست شدن اعتقاد مبارزه با ظلم و استکبار، تحت تاثیر فرهنگ غرب قرارگرفتن، یا احتمالا آگاهانه در خدمت دشمن درآمدن و.. باشد
داوری با شما دوست عزیز
پیام‌رجوی به سران‌فتنه:میلیشیا در اختیار شماست
پیام مسعود رجوی سركرده منافقین به برخی از عناصر داخلی و ضد انقلاب و برخی سران فتنه انتقال داده شده است.
یک منبع آگاه در گفتگو با جوان، ضمن بیان مطلب فوق گفت:مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین پیامی را به داخل انتقال داده که مبنی بر این است که «کوتاه نیائید،به حرکت خود ادامه دهید،میلیشیای مجاهدین در اختیار شماست».
وی همچنین تصریح کرد،رجوی معتقد است با ادامه ترورهای خاکستری و برخی اغتشاشات دیگر می توان طرح لبنانیزه کردن ایران را پیاده کرد

اعلام آمادگی یك گروهك دیگر برای حمایت از فرقه موسوی
دبیركل گروهك تروریستی دموكرات كردستان ضمن اعلام حمایت از جریان فتنه موسوم به سبز، آمادگی این گروهك ضد انقلاب را برای حمایت از این جریان اعلام كرده است.
به گزارش فارس، مصطفی هجری در شبكه ماهواره‌ای "تیشك تی‌وی " با اعلام این مطلب تصریح كرده كه گروه موسوم به سبز، اپوزیسیون راستین جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: گروه سبز متشكل از همه مخالفان حكومت دینی است كه نیازمند حمایت جدی همه گروه‌های سیاسی مخالف جمهوری اسلامی است.
دبیركل گروهك تروریستی دموكرات كردستان همچنین از موسوی و خاتمی به عنوان رهبران اصلی این اپوزیسیون نام برده است.

حامی موسوی امام زمان (عج) را هم انکار کرد!
گنجی که پیش از پناهنده شدن، از به موزه تاریخ سپردن افکار امام خمینی(ره) سخن گفته بود، در گفت وگو با شبکه بی بی سی فارسی، اندیشه مهدویت را برگرفته از مسیحیت خواند و مدعی شد که هیچ دلیلی مبنی بر وجود امام زمان(عج) وجود ندارد.
اکبر گنجی، یکی از حامیان خارج نشین میرحسین موسوی، که اخیرا به همراه محسن کدیور، عطاء الله مهاجرانی، عبدالکریم سروش و عبدالعلی بازرگان بیانیه مشترکی را در حمایت از آقای موسوی منتشر کرده است، بار دیگر منکر یکی از پایه های اساسی شیعیان، یعنی "مهدویت" شد.
گنجی که پیش از پناهنده شدن، از به موزه تاریخ سپردن افکار امام خمینی(ره) سخن گفته بود، در گفت وگو با شبکه بی بی سی فارسی بخش دیگری از این مصاحبه مدعی شد که ائمه شیعه  نه معصوم و نه واسطه فیضند، بلکه تنها، آدم هایی عالم و دانشمند بوده اند!.
این حامی آقای موسوی پیش از این هم، ضمن ادعای اینکه "اثبات اینکه قرآن، سخن خدا است، ناممکن است "، گفته است که "قرآن، متنی است که بعدها به‌وسیله‌ی مسلمان‌ها، از ترکیب چند گفتمان مختلف، ساخته شده است."
این اظهارات گنجی در حالی مطرح شده است که عطاء الله مهاجرانی چند روز پیش در مصاحبه ای تاکید کرد، فاصله میان این 5 نفر(گنجی ، مهاجرانی ، سروش ، کدیور و بازرگان) با میرحسین موسوی، فاصله میان ابوذر و علی(ع) است!
محسن کدیور هم مدعی شده است که "عصمت در میان آدمیان منحصر به شخص پیامبر است " و ائمه فاقد عصمتند.
عبدالعلی بازرگان، دیگر حامی آقای موسوی نیز، دارای گرایش های شبه وهابی است. او مواضع خود را پس از یک سلسله بحث در اوایل دهه 70 به صراحت اعلام کرد.
گفتنی است که "این پنج نفر" خود را "اتاق فکر فرقه سبز" و همراهان میرحسین موسوی دانسته اند

. حمایت صریح گروهک تروریستی "پژاک" از سران اصلاحات 
مواضع و اقدامات اخیر سران جریان اصلاحات در حمایت از اغتشاشگران، "گروهک تروریستی پژاک" را بار دیگر به اعلام حمایت از آنان واداشت.
عبدالرحمان حاجی احمدی، سرکرده گروهک تروریستی حیات آزاد کردستان معروف به "پژاک"، تاکید کرد که "پژاک از میر حسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی به طور جدی حمایت می کند‏.‏ "
او این مطلب را در برنامه زنده شبکه ماهواره ای "نوروز تی وی" و در پاسخ به یک پرسش تلفنی اعلام کرد.
او حتی گفت که "این حمایت ها هم می تواند نظامی باشد و هم سیاسی."
اعلام حمایت گروهک تروریستی پژاک از آقایان موسوی، کروبی و خاتمی در حالی است که در جریان آشوب های پس از انتخابات، مواضع و بیانیه های تند سران جریان اصلاحات، کشورها، افراد و گروه هایی چون، آمریکا، اسرائیل، انگلیس، منافقین، سلطنت طلبان، گروهک ریگی، رضا ربع پهلوی و بخشی از بهائیان را به حمایت از خود واداشت.
*حمایت آمریکا از پژاک
گروهک پژاک که چندی پیش از طریق تلویزیون ماهواره‌ای اش به ناتوانی و احتمال انحلال خود اعتراف کرده است، شاخه‌ای از گروه تروریستی "پ.ک.ک" (حزب کارگران کرد ترکیه) است که با هدف اخلال در نظم و امنیت کشور، مقاصد تجزیه‌طلبانه و تروریستی در مناطق مرزی ایران فعالیت می‌کنند.
در حالی که این گروه و شاخه نظامی آن (پژاک) از سوی ایران و چندین کشور دیگر در شمار گروه‌های تروریستی قرار دارد اما بنا به گزارش‌های منابع مختلف، این گروه‌ها مذاکرات مستقیم و غیرمستقیمی با مسؤولان آمریکایی داشته‌ و تحت حمایت دولت آمریکا و اسرائیل قرار دارند.

سیمور هرش، خبرنگار مجله نیویورکر نیز چندی پیش گزارش داد که گروه پژاک هم از ایالات متحده و هم از اسرائیل کمک دریافت می‌کند
قسمت 3.

، نخستین انتخاب اپوزوسیون و آقازاده‌ها
انگلیس در شرایطی محل رفت و آمدهای بسیاری از سیاسیون و آقازاده ها واقع شده که این کشور، اصلی ترین حامی اروپایی آشوب های پس از انتخابات بوده است و مقامات لندن بارها از اغتشاشگران و سران آنان حمایت کرده اند.
رفت و آمدهای برخی شخصیت های سیاسی و آقازاده ها به این کشور اروپایی و موضع گیری های آنان در لندن، همچنان خبر ساز است.
آخرین رویداد به افشاگری محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ‌و ارشاد اسلامی درباره حضور مجتبی واحدی در لندن و ارتباط مستمر او با بی‌بی‌سی انگلیس، صدای آمریکا و دیگر رسانه‌های صهیونیستی مربوط می شود که در نتیجه آن، واحدی ترجیح داد در لندن بماند و در عوض از سردبیری روزنامه اصلاح طلب "آفتاب یزد" استعفا کند.
سردبیر مستعفی آفتاب‌یزد، علت حضور خود در لندن را ادامه تحصیل عنوان کرده بود، در حالی که بعدا گفته شد که همسر دومش او را مجبور به ترک ایران کرده و واحدی هم به دلیل مسائل سیاسی اقامت خود را در انگلیس به درازا کشانده است.


* دیگر میهمانان انگلیس
عطاء الله مهاجرانی، وزیر ارشاد و سخنگوی دولت اول سید محمد خاتمی نیز، هفته های پرمشغله ای را در لندن می گذراند.
مهاجرانی تاکنون در مصاحبه های حضوری مختلفی که با بی‌بی‌سی داشته، مواضع مختلفی را علیه انقلاب اسلامی اتخاذ کرده است..
*نقش پررنگ آقازاده ها
البته آنچنان که فعالان سیاسی می گویند، سهم "آقازاده ها" در پروازهایی که فرودگاه امام خمینی(ره) را به مقصد انگلیس ترک می کنند، بسیار بیشتر از دیگر علاقمندان به لندن است چنانچه محمد کریم عابدی، نماینده مردم فردوس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس اخیرا خبر داد که "حدود 286 نفر از آقازاده‌ها و فرزندان مسئولین" در لندن تحصیل می‌کنند.
در این میان، سفر برخی دیگر از آقازاده ها به انگلیس، "ماموریت های کاری" اعلام شده است.
مهدی هاشمی رفسنجانی، فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که پس از چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده آشوب های پس از انتخابات، تهران را به مقصد لندن ترک کرد، به همین عنوان از کشور خارج شد.
*چرا انگلیس؟
اما انگلیس در شرایطی محل رفت و آمدهای بسیاری از سیاسیون و آقازاده ها واقع شده که این کشور، اصلی ترین حامی اروپایی آشوب های پس از انتخابات بوده است و مقامات لندن بارها از اغتشاشگران و سران آنان حمایت کرده اند
با این حال هنوز اپوزوسیون و آقازاده ها توضیح دقیقی نداده اند که چرا انتخاب اول آنان برای سکونت در خارج از ایران، کشور انگلیس است.

 

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نویسندگان

لینکستان

نظرسنجی

  نظرتان راجعب وبلاک ارسال کنید

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :